Béres vitamín C 1000 mg so šípkovým extraktom + 2000 NE vitamín D3
Béres vitamín C 1000 mg so šípkovým extraktom + 2000 NE vitamín D3

Béres vitamín C 1000 mg so šípkovým extraktom + 2000 NE vitamín D3

pre správne fungovanie imunitného systému

Nový produkt

na sklade 9 ks

14,10 €vrátane RP a 20% DPH (11,75 € bez DPH)

Béres vitamín C 1000 mg so šípkovým extraktom + 2000 NE vitamín D3

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a nervového systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnym metabolickým procesom pri tvorbe energie. Je tiež antioxidačnou látkou, ktorá prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vitamín D prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravej funkcie svalov. Vitamín D hrá úlohu pri delení buniek.

Odporúča sa užívať pri jednostrannej, vitamínovo deficitnej výžive, v čase zvýšenej potreby vitamínov C a D, v období rekonvalescencie po chorobách, pri únave a vyčerpaní, pri výraznej fyzickej námahe.

Dávkovanie: Dospelí 1 tabletku denne s tekutinou

Neužívajte viac ako je odporúčaná denná dávka. Musí byť starostlivo uchovávané mimo dosahu detí. Výživový doplnok dopĺňa a nenahrádza vyváženú, zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Konzumácia prípravku sa neodporúča pri vysokej hladine vápnika v krvi alebo moči, alebo pri obličkových kameňoch s obsahom vápnika. Súčasné užívanie  s inými prípravkami obsahujúcimi vitamín D si vyžaduje zváženie.

Obsahuje : 90ks

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore