Znížená cena!
-17%
Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom
Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom
 • Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom
 • Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom

Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom

Mydlo, ktoré osladí všedné dni

Yamuna

Prírodné mydlá

Nový produkt

na sklade 5 ks

Bežná cena:5,90 € s DPH

Ušetríte:1,00 €

4,90 €vrátane RP a 20% DPH (4,08 € bez DPH)

Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom

Mydlo, ktoré osladí všedné dni

Mydlo s príjemnou vôňou marcipánu osladí aj umývanie rúk. Toto lahodné, krémové a jemne penivé mydlo šetrne čistí a ošetruje pokožku.

Odporúčame na suchú pokožku.

Použitie: Mydlo môžete použiť podľa potreby na telo a aj na tvár pri sprchovaní, alebo kúpaní.

ÚČINNÉ LÁTKY:Hydratácia
ÚČINOKHydratácia
PREČO SI VYBRAŤ TENTO KOZMETICKÝ PRÍPRAVOK YAMUNA - PRIATEĽSKÝ K POKOŽKE?Šetrne čistí, bez SLS, bez parabénov, bez umelých farbív, unisex vôňa, hydratuje
INCISodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Parfum, Yogurt Powder, Palm Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Benzyl Benzoate, Palm Kernel Acid, Benzyl Salicylate, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Coumarin

Hmotnosť: 110g

 • Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom
 • Yamuna Prémiové mydlo s bambuckým maslom

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore