Znížená cena!
-17%
Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok
Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok
 • Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok
 • Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok

Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok

Na suchú a zrelú pokožku silou oleja z hroznových jadierok

Yamuna

Prírodné mydlá

Nový produkt

na sklade 10 ks

Bežná cena:5,90 € s DPH

Ušetríte:1,00 €

4,90 €vrátane RP a 20% DPH (4,08 € bez DPH)

Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok

Vôňa: ovocná

Pokiaľ máte citlivú pokožku s tendenciou vysušenia, tak odporúčame aj na umývanie rúk používať také mydlo, ktoré kompenzuje vysušenie spôsobené vodou. Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok sa postará nielen o ochranu suchej pokožky, ale dodá rukám príjemnú hroznovú vôňu.

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si, že sa nachádzate v prekrásnej vinici a sedíte v altánku v hojdacom kresle po starých rodičoch. Slnko práve zapadá, jeho lúče hladkajú Vašu pokožku, vietor ustal, zeleno-modrá hladina jazera je pokojná, a ovocná vôňa bobuliek hrozna rozmaznáva Vaše zmysly. Chceli by sme, aby Vás pri používaní našich voňavých prípravkov šetrných k pokožke s olejom z hroznových jadierok, sprevádzal tento mimoriadny komfort počas všedných dní.

Olej z hroznových jadierok – legenda
Olej z hroznových jadierok nielen zvnútra, ale aj pri vonkajšom použití vyvinie svoje legendárne antioxidačné účinky. Olej pripravený z hroznových jadierok je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny (esenciálne mastné kyseliny, inak nazývané nenasýtené mastné kyseliny, ktoré samotný ľudský organizmus neprodukuje, avšak tieto organické zlúčeniny sú nevyhnutné pre správne jeho fungovanie), ako je kyselina linolová (»70%) a kyselina olejová (»15%), ďalej na Vitamín E (tokoferol). Vďaka ľahkej konzistencii sa ľahko vstrebe, zanecháva pokožku hebkú a vláčnu, a podporuje zachovanie vlhkosti pokožky. Vôňa mydla pripomína čerstvý mušt. Pravidelné používanie zabezpečí hladkosť a pružnosť pokožky, pomáha zmierňovať príznaky predčasného starnutia.

Jogurtový prášok – jemnosť
Pomáha v zachovaní vlhkosti pokožky, vďaka jemnej kyslosti má skoro neutrálnu hodnotu PH. Okrem toho dokáže naplniť pokožku bielkovinami, laktózou a vitamínmi. Zjemňuje pokožku.

Bez SLS, parabénov a farbív.

Netestujeme na zvieratách.

Odporúčame na suchú a zrelú pokožku.

Použitie: Mydlo môžete použiť podľa potreby na telo a aj na tvár pri sprchovaní, alebo kúpaní.

ÚČINNÉ LÁTKY:Omladzovacie prípravky
ÚČINOKHydratácia
PREČO SI VYBRAŤ TENTO KOZMETICKÝ PRÍPRAVOK YAMUNA - PRIATEĽSKÝ K POKOŽKE?bez SLS, bez parabénov, bez farbív, hydratuje, obsahuje olej z hroznových jadiero
INCISodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfum, Yogurt Powder, Palm Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Palm Kernel Acid, Vitis Vinifera Seed Oil, Tetrasodium Etidronate, Tettrasodium EDTA

Hmotnosť: 110g

 • Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok
 • Yamuna Prémiové mydlo s olejom z hroznových jadierok

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore