Znížená cena!
-29%
NaturheliX® Čakrové sviečky (set7ks)
NaturheliX® Čakrové sviečky (set7ks)

NaturheliX® Čakrové sviečky (set7ks)

Čakrová sviečka umiestnená na jednotlivé čakry, stimuluje nervové zakončenia miernym vákuom, účinkom dymových plynov a pár.

NaturheliX®

NaturheliX® čakrové sviečky

Nový produkt

na sklade 1 kus

Bežná cena:18,20 € s DPH

Ušetríte:5,20 €

13,00 €vrátane RP a 20% DPH (10,83 € bez DPH)

NaturheliX® Čakrové sviečky (set7ks)

Všeobecné informácie o čakrových sviečkach

Čakry sú významné body do tela vstupujúcich a vystupujúcich zväzkov energetických lúčov (tzv. energetické ružice). Podľa východných náuk je aktivita energií najsilnejšia v siedmich hlavných čakrových bodoch.

Toky energie v týchto siedmich bodoch možno viacerými spôsobmi priaznivo vplyvňovať (harmonizácia energie). Napríklad energiou sprostredkovanou školenými liečiteľmi, vyžarovaním rôznych špeciálnych nerastov, pôsobením esenciálnych olejov, používaním farieb, zvukov alebo rituálov.

Farebná čakrová sviečka napustená esenciálnymi olejmi je liečebným nástrojom, ktorý má schopnosť vyvinúť silný pozitívny vplyv. Sviečka farebne zhodná s farbou danej čakry môže mať preto mnohonásobne zosilnený účinok. Oheň, pradávna špirálová línia, esenciálne oleje i sila farieb sa môžu takto spájať a vytvoriť jediný komplexný priaznivý účinok.

Akým spôsobom účinkujú čakrové sviečky?

Čakrová sviečka umiestnená na jednotlivé čakry, stimuluje nervové zakončenia miernym vákuom, účinkom dymových plynov a pár. Bioenergetickým účinkom v procese horenia dochádza súčasne aj k odstráneniu deformácií v ľudskom organizme, ktoré vznikajú ako dôsledok choroby..

Spôsob používania

Pozorne si preštudujte podrobný návod na použitie čakrových sviečok podľa uvedených fotografických ilustrácií na rubovej strane vloženého letáčika!

ČAKROVÉ sviečky značky Naturhelix

sa pripravujú  ručne z nasledovných prírodných surovín:  bavlnené plátno, včelí vosk, vosk minerálneho pôvodu potravinárskej kvality, sterilná gáza, prírodný karotín. Vnútorná stena sviečok  je impregnovaná prírodnými esenciálnymi olejmi. Farba čakrových sviečok  je docielená látkami používanými na farbenie potravín. Klobúčik vyhotovený z mnohovrstevnej sterilnej gázy na spodku sviečky zabraňuje, aby produkt horenia zo sviečky vypadol na pokožku. Tvorí ho kúsok gázy, uchytený k spodku sviečky krúžkom, vyrobeným z vlastného materiálu produktu.

Sviečky sú v každej fáze pripravované výlučne ručnou prácou, čo je základným predpokladom pri nástroji prírodného liečenia.

Sviečky sa balia do uzatvárateľného, recyklovateľného polyetylénového vrecúška, ktoré uchováva ich intenzívnu vôňu. Okrem týchto farieb sa vyrábajú biele a čierne  čakrové sviečky.

 

korenova cakra cakrova sviecka

ZÁKLADNÁ (koreňová) čakra – červená
Umiestnenie: nachádza sa na hrádzi, kostrči
Prislúchajúca žľaza: nadobličky,
Časti tela: chrbtica, kosti, zuby, nechty, konečník, hrubé črevo, prostata, tvorba krvi a stavba buniek. Termoregulácia.

Použitie sviečky pri ťažkostiach: zápcha, hemoroidy, zápaly hrubého čreva, hnačky, studené, neprekrvené prsty na rukách a nohách, zápaly močových ciest a mechúra, časté močenie, osteoartróza bedrového kĺbu, obličkové kamene, vysoký krvný tlak, nízky krvný tlak, impotencia, vaginizmus.

sakralna cakra cakrova sviecka

SAKRÁLNA čakra - oranžová
Umiestnenie: nachádza sa pod pupkom
Prislúchajúca žľaza: pohlavné žľazy
Časti tela: močovo – pohlavný systém, bedrové kĺby, krv, miecha, lymfa, tráviace šťavy, spermie.

Použitie sviečky pri ťažkostiach: predmenštruačný syndróm, problémy s menštruačným krvácaním (silné, slabé alebo vynechávanie krvácania), cysty na vaječníkoch, bolesti v podbrušku, endometrióza, dráždivý tračník, problémy  s prostatou, semenníkov.

solar plexus cakrova sviecka

Čakra SOLAR PLEXUS – sviečky - žltá
Umiestnenie: nachádza sa pod hrudnou kosťou.
Prislúchajúca žľaza: pankreas
Časti tela: spodná časť chrbta, brušná dutina, tráviaci systém, žalúdok, pečeň, slezina, žlčník, pankreas, obličky, vegetatívny nervový systém. Látková výmena tukov a proteínov.

Použitie sviečky pri ťažkostiach: cukrovka, choroby slinivky -pankreatitída, ochorenia pečene, žlčníka, žlčníkové kamene, bolesti, vredy na žalúdku, kýla, reflux, celiakia, ťažkosti so slezinou

srdcova cakra cakrova sviecka

SRDCOVÁ čakra - zelená
Umiestnenie: nachádza sa v strede hrudnej kosti
Prislúchajúca žľaza: brzlík
Časti tela: srdce, horná časť chrbta

Použitie sviečky pri ťažkostiach: ochorenia srdca, ochorenia imunitného systému (alergie, aids, autoimunitívne ochorenia)

krcna cakra cakrova sviecka

KRČNÁ  čakra - svetlo modrá
Umiestnenie: nachádza sa v krčnej jamke
Prislúchajúca žľaza: štítna žľaza
Časti tela: oblasť krku, zátylku a spodnej čeľuste, uši, hlasivky, hrtan, hltan, horná časť pľúc, priedušky, ramená, jazyk. Reguluje hospodárenie s vápnikom.

Použitie sviečky pri ťažkostiach: znížená alebo zvýšená činnosť štítnej žľazy, astma, bronchitída, bolesti v krku, zápaly krčných mandlí, problémy so sluchom, tinitus, problémy s hornou časťou tráviacej sústavy (afty,zuby, mentálna anorexia), roztrúsená skleróza.

cakra tretieho oka cakrova sviecka

Čakra ČELA - indigovo modrá
Umiestnenie: nachádza sa medzi obočím
Prislúchajúca žľaza: hypofýza
Časti tela: tvár, oči, uši, nos, prínosné dutiny, malý mozog, dolná časť veľkého mozgu CNS.

Použitie sviečky pri ťažkostiach: tlakové bolesti hlavy, migréna, problémy s videním (krátkozrakosť, ďalekozrakosť, zelený zákal, šedý zákal, astigmatizmus, škvrny) zápaly horných dýchacích ciest a dutín.

korunna cakra cakrova sviecka
KORUNNÁ čakra  - fialová, biela 
Umiestnenie: nad temenom hlavy.
Prislúchajúca žľaza: epifýza
Časti tela: veľký mozog, lebka

Použitie sviečky pri ťažkostiach: depresie, parkinson, schizofrénia, epilepsia, demencia

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Najnovšierecepty

hore