Znížená cena!
-26%
Zázvor a Lime - Yamuna mydlo lisované za studena
Zázvor a Lime - Yamuna mydlo lisované za studena

Zázvor a Lime - Yamuna mydlo lisované za studena

Vyberte si tento "koktail", ak potrebujete hybnosť a vitalitu vo svojom každodennom živote!

Yamuna

Prírodné mydlá

Nový produkt

na sklade 15 ks

Bežná cena:3,90 € s DPH

Ušetríte:1,00 €

2,90 €vrátane RP a 20% DPH (2,42 € bez DPH)

Zázvor a Lime - Yamuna mydlo lisované za studena

Zázvor a Lime - Yamuna mydlo lisované za studena

 • Výsledkom kombinácie zázvoru a limetky je svieže, povzbudzujúce a harmonické mydlo, ktoré rozmaznáva vaše zmysly!
 • Energizujúci účinok nášho čistého a ľahkého mydla vás povzbudí, zatiaľ čo teplo a korenistosť zázvoru dodáva vôni trochu hĺbky.
 • Toto za studena lisované mydlo môže byť výbornou voľbou napríklad v lete alebo v situáciách, kedy je potrebný osviežujúci a povzbudzujúci účinok. Kombinácia zázvoru a limetky udržuje pikantnosť a sviežosť v rovnováhe, preto odporúčame aj po športe!
 • Vyberte si tento "koktail", ak potrebujete hybnosť a vitalitu vo svojom každodennom živote!

Objem: 110g

Zloženie:  Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfum, Palm Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Palm Kernel Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, CI 19140, CI 42090, Limonene, Citral

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore