Denný výživný krém 50g
Denný výživný krém 50g

Herbline Denný výživný krém 50g

Výživný krém bohatý na účinné látky. Takmer obnovuje kožné tkanivo.

HERBLINE Indická kozmetika

Nový produkt

na sklade 3 ks

16,00 €vrátane RP a 20% DPH (13,33 € bez DPH)

Herbline Denný výživný krém 50g

 • Krém je mimoriadne bohatý na výživné ingrediencie.
 • Prírodný vitamín E a marhuľový olej hrajú hlavnú úlohu pri regenerácii kožných tkanív.
 • V chladnejších mesiacoch je nevyhnutným prípravkom proti vysušovaniu pokožky tváre (chlad, vietor, slnko)

Použitie:

Po očistení a exfoliácii naneste množstvo veľkosti hrášku na vlhkú pleť a jemne vmasírujte, aby sa krém rovnomerne rozotrel po pokožke.
Ak používate aj samostatný krém na vrásky okolo očí, tento krém vynechajte v oblasti okolo očí.
Ak ho použijete na krk a dekolt, naberte si z neho na prsty množstvo veľkosti vlašského orecha a rovnomerne ho rozotrite na pokožku.

Aktívne zložky: Aloe Vera, marhuľový olej, slnečnicový olej (vitamín E).

Zloženie: Aqua, Helianthus Annuus  (Napraforgó olaj), Cetearyl Alcohol, Peach Flower, Honey, Phenoxyethanol, Glycerin, Sodium benzoate,Potassium Sorbate,  Aloe Barbadensis, Prunus Armeniaca oil (Sárgabarack olaj), Benzoic Acid.

Objem: 50g

Krajina pôvodu: India

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore