Horčíkový (magnézium) sprej - koncentrát 200ml
Horčíkový (magnézium) sprej - koncentrát 200ml

Horčíkový (magnézium) sprej - koncentrát 200ml

Efektívne, rýchle a prirodzené riešenie na zabezpečenie hladiny horčíka v tele

Špeciálne krémy, gély, balzamy

Nový produkt

na sklade 2 ks

13,00 €vrátane RP a 20% DPH (10,83 € bez DPH)

Horčíkový (magnézium) sprej - koncentrát 200ml

Milióny rokov starý horčík vo vysokých dávkach absorbovaný pokožkou – spoznajte toto efektívne, rýchle a prirodzené riešenie na zabezpečenie hladiny horčíka v tele a na rýchlu pomoc proti kŕčom v nohách a problémoch so spánkom! S koncentrátom Starovekého horčíka, ktorý sa vstrebáva cez pokožku, nezaťažíte svoje telo a tráviaci systém, pričom sa môžete prirodzene a efektívne postarať o zabezpečenie vhodnej hladiny horčíka.
Množstvo
Všeobecne platí, že odporúčané množstvo koncentrátu starého horčíka je 6-8 mg/kg na základe vašej telesnej hmotnosti. 2,5 ml (pol čajovej lyžičky) koncentrátu obsahuje 257 mg elementárneho horčíka. Samozrejme, optimálne množstvo je ovplyvnené aj úrovňou nedostatku horčíka na začiatku horčíkovej kúry. V prípade pravidelného používania je 12-15 príležitostne postačujúce a účinné množstvo. Koncentrát starodávneho magnézia sa môže používať niekoľkokrát denne.
Použitie
Pred použitím odstráňte telové mlieko a iný krém z povrchu pokožky, následne jemne nastriekajte alebo nalejte primerané množstvo do dlane a jemne vmasírujte do končatín. V prípade svalového spazmu nastriekajte koncentrát priamo na cieľovú oblasť. Ak vám prekáža soľ, ktorá vám zostala na pokožke, 20 minút po použití sa osprchujte. Dôležité: vyhnite sa oblasti okolo očí a slizníc! Tip: Telové mlieka Staroveké magnézium ešte posilňujú účinok koncentrátu a zabraňujú magnéziovej soli vysušovať povrch pokožky.
Ako používať starodávny magnéziový koncentrát!

Účinky
Jednou z najdôležitejších výhod koncentrátu Starovekého horčíka je, že nezaťažuje žalúdok a tráviaci systém a zároveň je rýchlym, prirodzeným riešením nedostatku horčíka, ktorý dnes trápi takmer každého z nás. Tiež obnovuje bunkovú hladinu horčíka, je prirodzeným ochrancom buniek, napomáha detoxikačným procesom, uvoľňuje kŕče a bolesti svalov. Pomáha fungovaniu svalov a bojuje proti stresu, prispieva k pokojnejšiemu spánku, zvyšuje hladinu energie a účinnosť imunitného systému. Dobré pre hormonálnu rovnováhu a pokožku. Možné vedľajšie účinky Koncentrát Starovekého horčíka nemá žiadne špecifické vedľajšie účinky, avšak u tých, ktorí majú citlivejšiu pokožku, môže dôjsť k svrbeniu pokožky a/alebo miernemu brneniu, ako aj k začervenaniu pokožky v dôsledku vysokého obsahu chloridu horečnatého v koncentráte. Tento jav je úplne neškodný a môže závisieť od aplikovanej plochy a množstva. Ak pokožka pravidelne svrbí, oplatí sa použiť koncentrát riedený v pomere 1:1. Starobylá magnéziová soľ do kúpeľa je výborným riešením aj pre citlivú pokožku. Podmienky skladovania Odporúča sa skladovanie pri izbovej teplote, chránené pred slnečným žiarením.

Objem : 200ml

Zloženie: Aqua, Magnesium Chloride, Magnesium Sulfate, Potassium chloride, Sodium chloride, Calcium Chloride, Methylsulfonylmethane (MSM)

Krajina pôvodu: Maďarsko

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore