Momentálne nedostupné

Tibetský gélový balzám Valentína Dikulja
Tibetský gélový balzám Valentína Dikulja

Tibetský gélový balzám Valentína Dikulja

Poskytuje lokálnu imunostimuláciu a mierny prehrievací účinok, zlepšuje výživu a krvný obeh.

Špeciálne krémy, gély, balzamy

Nový produkt

Momentálne nedostupné

11,00 €vrátane RP a 20% DPH (9,17 € bez DPH)

Tento produkt už nie je dostupný

Tibetský gélový balzám Valentína Dikulja

Podrobný popis

Kozmetický výrobok s bylinkami z Tibetu. História tibetskej medicíny je stará už viac než 600 rokov. Pre túto medicínu je charakteristické to, že obsahuje prírodné, niekoľkozložkové látky s vysokým účinkom.  Tibetský gélový balzam akademika V.I. Dikula, vyvinutý na základe tradičných tibetských receptov, je navrhnutý tak, aby zabránil nežiaducim zmenám súvisiacim s vekom.

 - prehrievajúci účinok

 - zlepšuje krvný obeh a výživu

 - kľby

 - problémy s vekom

 • Jeho charakteristickým znakom sú jeho prirodzené viaczložkové formulácie, vysoká účinnosť, komplexné pôsobenie, absencia negatívnych vedľajších účinkov. Poskytuje lokálnu imunostimuláciu a mierny prehrievací účinok, zlepšuje výživu a krvný obeh.
 • Pomáha kompenzovať vekový nedostatok štrukturálnych prvkov pre obnovu, stimuluje procesy prirodzenej regenerácie a udržiava funkčný stav.
 • Má dlhotrvajúci účinok, nespôsobuje negatívne vedľajšie účinky. Liečivé rastliny sa zbierajú a spracúvajú v súlade s metódami a zásadami tradičnej tibetskej medicíny, ktorá zohľadňuje nielen obdobie maximálneho hromadenia liečivých látok a živín v rastline, ale aj miesto rastu, deň lunárneho mesiaca priaznivý pre zber, ako aj dennú dobu a počasie podmienky.

Aktívne látky: ženšen, včelí jed, kapsaicín, zázvor, aloe vera, echinacea, ginkgo biloba, mumio, kolagén, glukosamín hydrochlorid, chondroitín sulfát.

Spôsob použitia: Naneste balzam na bolestivé miesto na čistej pokožke a krúživými pohybmi masírujte asi 3-5 minút, kým sa balzam úplne nevsaje. Opakujte 2-3 denne. Nechajte pôsobiť najlepšie v pokoji a teple. Doba užívania 4-5 týždňov. Vhodný na každodenné použitie

Ingredients: ngredients/INCI: Aqua, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Carbomer, Glyceryl Stearate, Cateareth-20, Ceieareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oif, Menthol, Leaf Aloe Barbadensis Glycol Extract, Astragalus Extract Membran  Extrаct, Panax Ginseng Root Extract, Zingiber OfficinaLis (Ginger) Root Extract, Epilobium Angustifolium Herba Extract, Taraxacum Officinalis (Dandelion) Root Extract, Plantago Major Leaf Extract, Pinus Silvestris Gemmaе Extract, Salvia Leaf Officinalis (Sage) Extract, Echinba Extractа Herba Extractа  , Biostimulating Complex Anti-inflammatory (Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, PEG-4О Нydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Propolis Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Tosopheryl Acetate, Allantoin, Bisabolol, Retinal Black, Ribes Nigrum (Currant Black)  Seed Oil), Hippophae Rhamnoides Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retiny!  Palimitate.  Сapsicum Frutescens Resin, Hydrolyzed Collagen, Glucosamine Hydrochloride, Chondroitin Sulphate, Shilajit (Mumijo), Bee Venom, Glycerin, Medicago Sativa (Alfalfa) Herba, Echinaсea Purpurea Extract, Phenaxyethanol.

Obsah: 100ml

Podmienky skladovania: Skladujte pri teplote 5 - 25°C

Krajina pôvodu: Rusko

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore