UW Classic Čajovníkový krém na nohy
UW Classic Čajovníkový krém na nohy

UW Classic Čajovníkový krém na nohy

Hydratuje popraskanú pokožku na pätách a vďaka zložke tea tree oil dokáže zabrániť rastu plesní a baktérií na ošetrovanom povrchu pokožky.

Špeciálne krémy, gély, balzamy

Nový produkt

na sklade 20 ks

3,50 €vrátane RP a 20% DPH (2,92 € bez DPH)

UW Classic Čajovníkový krém na nohy

Vďaka jemným aktívnym zložkám urýchľuje regeneráciu poranení pokožky a bohato hydratuje vaše chodidlá už od prvého použitia!
Krém je obohatený o ureu a kokosový olej, ktorý okrem hydratácie dokáže redukovať popraskanú pokožku na pätách a vďaka zložke tea tree oil dokáže zabrániť rastu plesní a baktérií na ošetrovanom povrchu pokožky.

Zloženie: Aqua, Urea, Cetyl/Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) seed oil, Ceteareth-25, Dimethicone, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Melaleuca, alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Lactic Acid, BHT

Objem: 250ml

Vyrobené v EU

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore