Omladzujúci krém proti vráskam 50g
Omladzujúci krém proti vráskam 50g

Herbline Omladzujúci krém proti vráskam 50g

Čistá bylinná receptúra ​​so silným účinkom na aktiváciu buniek

HERBLINE Indická kozmetika

Nový produkt

na sklade 2 ks

17,90 €vrátane RP a 20% DPH (14,92 € bez DPH)

Herbline Omladzujúci krém proti vráskam 50g

Omladzujúci krém proti vráskam

 • Starostlivosť o zrelú suchú pleť.
 • Čistá bylinná receptúra ​​so silným účinkom na aktiváciu buniek. Vyhladzuje vrásky zvnútra a vytvára takmer okamžitý efekt.
 • Vôňa krému je čistá, upokojujúca.
 • Odporúča sa na nočné použitie.

Použitie:

 • Používame na pleť očistenú od mejkapu a prachu najlepšie na noc, aby mal krém viac času sa vstrebať.
 • Odporúčame použiť na vlhkú pokožku
 • Množstvo krému vo veľkosti hrášku sa vmasíruje do pokožky veľkými vyhladzujúcimi pohybmi, pričom sa pracuje s malými, silnejšími, krúživými pohybmi pri vráskach (nos, pery, čelo).


Aktívne zložky: slnečnicový olej, muškátový oriešok, klinčeky, citrón, koriander, glycerín.

Zloženie: Aqua, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus , Glycerin, Phenoxyethanol,  Sodium benzoate,Potassium Sorbate, Coriandrum Sativum, Syzygium Aromatium, Myristica Fragrans,  Aloe Barbadensis, Benzoic Acid.

Objem: 50g

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore