Herbline Aloe Vera čistiace mlieko
Herbline Aloe Vera čistiace mlieko

Herbline Aloe Vera čistiace mlieko

Jemne odstraňuje nečistoty a make-up bez podráždenia pleti

HERBLINE Indická kozmetika

Nový produkt

na sklade 3 ks

13,50 €vrátane RP a 20% DPH (11,25 € bez DPH)

Herbline Aloe Vera čistiace mlieko

Herbline Aloe Vera čistiace mlieko

Môže sa používať na :

 • pre zrelú, suchú pleť
 • pre normálnu pleť
 • pre suchú pleť so sklonom k ​​akné

Jemne čistí pokožku bez podráždenia. Ľahké zloženie preniká hlboko do pokožky a pôsobí protizápalovo. Odstraňuje nečistoty, make-up a hydratuje vyčistenú pleť. Obnovuje pružnosť vašej pokožky. Je vhodný aj na ošetrenie aknóznej pleti.

Použitie:

 • Naneste množstvo veľkosti hrášku na mierne navlhčený vatový tampón a jemnými krúživými pohybmi utrite tvár, čím z tváre odstránite prach a zvyšky make-upu.
 • Dá sa použiť aj okolo očí, pričom dbajte na to, aby ste jemnú pokožku okolo očí príliš „neošúpali“, radšej postup niekoľkokrát zopakujte, než aby ste sa snažili nasilu zotrieť farbu z očných viečok.

Balenie: 200 ml

Krajina pôvodu: India

Zloženie: čistená voda, kokosový/palmový olej, alkohol, Aloe Vera gél, slnečnicový olej, rastlinný glycerín, Coco DEA, med, parfum, benzoan sodný, fenoxyetanol

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore