Herbline Peeling na pleť Zlato – Šafran
Herbline Peeling na pleť Zlato – Šafran

Herbline Peeling na pleť Zlato – Šafran

Hodvábne jemná, žiarivá pleť a dekolt

HERBLINE Indická kozmetika

Nový produkt

na sklade 4 ks

15,90 €vrátane RP a 20% DPH (13,25 € bez DPH)

Herbline Peeling na pleť Zlato – Šafran

Peeling na pleť Zlato – Šafran

Hodvábne jemná, žiarivá pleť a dekolt

 Ide o jemný granulovaný peeling, pri pravidelnom používaní (max. 1x týždenne) bude Vaša pokožka hodvábne jemná a rozžiarená.

 Použitie:

 •    Peeling je najlepšie použiť na už prečistenú pleť Ružovo - uhorkovým tonikom!
 •    Vynecháme jemnú pokožku okolo očí! Naneste malé množstvo o veľkosti hrášku na mokré prsty a rozotrite najskôr na prstoch a až potom na        celú tvár.
 •     Potom znovu navlhčenými prstami krúživými pohybmi uhlaďte celú tvár voľnými, nie prudkými pohybmi.
 •     Ak máte pocit, že peeling je suchý alebo šupinatý, znova si namočte prsty a pokračujte v čistení. Netreba ho silno tlačiť na kožu, pretože              granule si svoju prácu urobia samé.
 •     Umyte si tvár vlažným vlhkým vatovým tampónom alebo špongiou.

Vplyv zlata na pokožku:

 •          stimuluje funkciu kožných buniek
 •          môže pleť vyzerať mladšie a žiarivejšie
 •          dokáže dodať pokožke hodvábny lesk
 •          môže zosvetliť škvrny na koži
 •          je výborný aj na redukciu vrások, keďže zvyšuje tvorbu kolagénu

 

Krémy a zábaly s obsahom zlata sa vmasírujú do pokožky, čo sa dá jednoducho urobiť aj doma. Na pomoc si samozrejme môžeme zavolať aj kozmetičku. Ultrazvuk a kyslíkový proces, ktorý používajú, dodávajú molekuly zlata hlbšie a efektívnejšie do kožného tkaniva.

Vďaka špecifickej vlastnosti zlata dokáže viazať vlhkosť v pokožke rovnajúcu sa 300-násobku svojej hmotnosti! To výrazne zvyšuje vlhkosť pokožky a stabilizuje funkcie pokožky.

 

Aktívne zložky: Aloe vera, slnečnicový olej, mandľový olej, mletý vlašský orech, šafranový olej, zlato

 Balenie: 25 g

 Ingredients/Zloženie: Aqua, Aloe Barbadensis, Kaolin,  Cetearyl Alcohol, , Helianthus Annuus, Juglans Regia Powder, Glycerin, Isopropanol, Prunus Amygdalus Dulcis, Cetearyl Olivate, Sorbitan Stearate, Crocus Sativus, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Aurum, Potassium Sorbate

Krajina pôvodu: India

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore