CAFE FREI "TABAKOVÁ KÁVA NICARAGUA" 125g
CAFE FREI "TABAKOVÁ KÁVA NICARAGUA" 125g

Cafe Frei - Nikaragujská tabaková káva

V balení nájdete domácu verziu najúspešnejšieho receptu medzinárodného kávového reťazca Cafe Frei.

Zrnková káva Cafe Frei

Nový produkt

na sklade 6 ks

5,95 €vrátane RP a 20% DPH (4,96 € bez DPH)

Cafe Frei - Nikaragujská tabaková káva

Cafe Frei - Nikaragujská tabaková káva

V balení nájdete domácu verziu najúspešnejšieho receptu medzinárodného kávového reťazca Cafe Frei. Nikaragujská tabaková káva prepašuje do vášho bytu korenistú, dymovú latinskú príchuť. V krajinách Strednej Ameriky sa tabakové listy namáčajú do šťavnatých jablkových kúskov a po dni odstátia sa z neho uvarí krémová esencia. Kávové zrná sa namáčajú do tohoto hustého krému tak, aby všetky zrnká prebrali exotickú tabakovú chuť a zvláštnu vôňu. 

AKO SI DOMA PRIPRAVIŤ ČOKOLÁDOVO MALINOVÚ KÁVU?

Vďaka jedinečnej technológii praženia v Cafe Frei z voňavých ochutených kávových zŕn môže byť pripravená čokoládovo malinová káva akoukoľvek domácou "technológiou" . V kávovare na espresso, ako aj v znovu naplniteľných kapsulách alebo iba "kotyogó", prípadne metódou filtra amerického typu. Malé množstvo cukru alebo medu, takže sladenie, ďalej zdôrazňuje komplexný charkter kávy. Ak sa pridá mlieko, ešte viac sa zjemní harmónia chuti.

 - Rozkladajúca sa kapsula

 - Svedomití obchod

 - Overený zdroj - potvrdený pôvod

 - Kaviarenský NA DOMA recept

Názov produktu: Pražená mletá káva arabica s príchuťou arabiky praženej

9 jednodávkových kapsúl v ochrannom plynovom obale

Zloženie: pražená zrnková káva arabica (98%), arómy (jablkový tabak) 2%

Miesto pôvodu: Maďarsko

Pôvod Kávy: Brazília

 - - - - Kapsule kompatibilné s Nespresso - - - -

Čistá hmotnosť: 9 x 5g = 45g

Informácie o skladovaní: Skladujte na suchom mieste chránenom pred horúcim slnečným žiarením.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore