Aromax Argánový olej 20ml
Aromax Argánový olej 20ml

Aromax Argánový olej 20ml

Arganový olej sa odporúča najmä pre starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty vystavené environmentálnym faktorom (vietor, silné slnečné žiarenie, zadymené prostredie, chemikálie).

Prírodné maslá a oleje

Nový produkt

na sklade 8 ks

6,90 €vrátane RP a 20% DPH (5,75 € bez DPH)

Aromax Argánový olej 20ml

Viac o arganovom oleji:


 - Arganový olej sa odporúča najmä pre starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty vystavené environmentálnym faktorom (vietor, silné slnečné žiarenie, zadymené prostredie, chemikálie).

 - Pomáha nahradiť stratenú vlhkosť, obnovuje zdravý lesk pokožky a vlasov a poskytuje intenzívnu starostlivosť.

 - Jeho vyrovnávajúci účinok je tiež prospešný pre pokožku hlavy, znižuje svrbenie a suchosť.

 - Rýchlo sa vstrebáva, takže nezanecháva na pokožke ani vlasoch mastný pocit.

Je bohatý na vitamíny a esenciálne mastné kyseliny (omega-6). Tokoferol/vitamín E blokuje peroxidáciu lipidov, ktorá podporuje starnutie buniek, je vynikajúci antioxidant. Je tiež skvelý pri spálení od slnka, akné, reumatických ťažkostiach a hojení rán. Beta-sitosterol je látka upravujúca pokožku, ktorá sa nachádza najmä v zelenine a ovocí, má silný protizápalový účinok a spomaľuje tvorbu keratínu v pokožke. Skvalén je úplne prírodná zložka zmäkčujúca pokožku, ktorá sa vyrába hlavne z olivového oleja. Ako forma vitamínu C rozpustná v tukoch je askorbyl palmitát potenciálnym antioxidantom a lapačom voľných radikálov. Napomáha tvorbe zdravého histamínu.

Zloženie: Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Ascorbyl Palmitate

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore