Nové
Selenitová veža 10cm
Selenitová veža 10cm
 • Selenitová veža 10cm
 • Selenitová veža 10cm

Veľké Africké Kamene - Dračí Kameň 1ks

Tento minerál má podľa povestí silne stimulovať psychickú i fyzickú životnú silu, guráž a vitalitu. 

Minerály, darčeky, šperky

Nový produkt

na sklade 20 ks

1,70 €vrátane RP a 20% DPH (1,42 € bez DPH)

Veľké Africké Kamene - Dračí Kameň 1ks

Tento minerál má podľa povestí silne stimulovať psychickú i fyzickú životnú silu, guráž a vitalitu. Tiež má človeku, ktorý ho nosí, pomáhať dosahovať jeho ciele a zbaviť sa neprospešných závislostí. Prepojením základnej a srdcovej čakry kameň podnecuje odvahu a bojovnosť za správnu vec.

CHARAKTERISTIKY

Dračí kameň zvyšuje kreativitu, uvádza do pohybu dračiu energiu, pomáha tak zemi liečiť sa a vytvára poriadok v chaose. Zvyšuje plodnosť. Môžeme vám pomôcť pri liečení minulého života, ak násilie, ktoré ste v minulosti utrpeli, bráni sexuálnej reakcii. Umiestnený na menších čakrách v kolenách nám pomáha sústrediť sa a zostať pri zemi. Svojím vyživujúcim a starostlivým účinkom na naše rozptýlené energie spája, zameriava a pomáha vyrovnávať fyzickú a duševnú rovinu. Hovorí sa mu aj hovoriaci kameň, keďže pomáha pri problémoch s komunikáciou.

JEHO  ÚČINOK

Pomáha pri neplodnosti a problémoch vyplývajúcich zo zablokovaných koreňových alebo krížových čakier. Vyžaruje upokojujúcu energiu a posilňuje pocit starostlivosti. Učí trpezlivosti a pomáha v časoch veľkých prevratov v našom živote. Pretože to sústreďuje naše energie, je ľahšie nájsť správnu cestu. Pomáha pracovať v tíme a stať sa súčasťou tímu. Má dobrý vplyv na krvné problémy a na činnosť obličiek. Pôsobí na uvoľnenie svalových kŕčov, odporúča sa nosiť aj počas rastu svalov. Zvyšuje vytrvalosť.

! Uvedené vlastnosti  na webovej stránke sú predpokladané. Holistické liečenie pomocou kryštálov nemôže nahradiť odbornú starostlivosť, ale môže podporiť liečbu. Náš internetový obchod predáva predovšetkým minerálne šperky na iné ako lekárske účely, takže použitie na takéto účely je možné len na vlastné riziko zákazníka, a preto náš obchod nenesie žiadnu zodpovednosť.

 • Selenitová veža 10cm
 • Selenitová veža 10cm

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore