Herbline Neem a Brahmi čistiaci gél na mastnú a aknóznu pleť
Herbline Neem a Brahmi čistiaci gél na mastnú a aknóznu pleť

Herbline Neem a Brahmi čistiaci gél na mastnú a aknóznu pleť

Dezinfekčný a antibakteriálny čistiaci gél, ktorý jemne čistí póry

HERBLINE Indická kozmetika

Nový produkt

na sklade 5 ks

11,50 €vrátane RP a 20% DPH (9,58 € bez DPH)

Herbline Neem a Brahmi čistiaci gél na mastnú a aknóznu pleť

Herbline Neem a Brahmi čistiaci gél na mastnú a aknóznu pleť

Penivý antibakteriálny čistiaci prípravok na mastnú pleť  s akné, ktorý vďaka obsahu silných extraktov účinne čistí mastnú pleť od nahromadených nečistôt a prebytočného mazu. Používaním bude Vaša pokožka na tvári, dekoltu či na chrbte žiarivo čistá.

Neem (Nimbový) olej : Prírodné zlúčeniny neemu pomáhajú zmierniť svrbenie, začervenanie a zápal, čím podporujú rýchlejšie hojenie pokožky. Omladenie pletiNeem obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom, ktoré môžu spôsobiť predčasné starnutie pokožky.

Brahmi (Bakopa drobnolistá) : je silným antioxidantom, ktorý pomáhaj chrániť bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi a má protizápalové účinky. 

Tea tree /Čajovníkový) olej: má hojivé, antibakteriálne a protizápalové účinky

Použitie: 

 • Na navlhčenú tvár naneste množstvo vo veľkosti lieskového orieška, potom prstami napeňte a krúživými pohybmi očistite tvár.
 • Umyte mokrým vatovým tampónom alebo vlažnou tečúcou vodou.
 • Ak je vaša pleť lesklá a mastná si penou pleť čistiť aj ráno a večer.
 • Ak sa vám pleť menej mastí, umývajte si ju len raz denne.
 • Ak sa leskne len ráno, tak ho používajte ráno, no ak je vaša práca veľmi prašná, potom sa odporúča použiť ho večer.

Aktívne zložky: extrakt z neemu a brahmi, čajovník.

Balenie: 120 ml

Krajina pôvodu: India

Zloženie: čistená voda, výťažky z Azadirachta indica a Centella asiatica, olej z čajovníka, gáfor, parfum, chlorid sodný, benzoan sodný, CI 19140, 42090, 15985

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore