Znížená cena!
-14%
Bomba do kúpeľa Plná lásky
Bomba do kúpeľa Plná lásky
 • Bomba do kúpeľa Plná lásky
 • Bomba do kúpeľa Plná lásky

Bomba do kúpeľa Plná lásky

So svojim špeciálnym vyživujúcim zložením a sviežou kvetinovou vôňou premenia každé kúpanie na jedinečný zážitok

Yamuna

Do kúpeľa - soľ, oleje, šumivé bomby

Nový produkt

na sklade 15 ks

Bežná cena:7,00 € s DPH

Ušetríte:1,00 €

6,00 €vrátane RP a 20% DPH (5,00 € bez DPH)

Bomba do kúpeľa Plná lásky

Bomba do kúpeľa Plná lásky

Bomby do kúpeľa Plné lásky práve dorazili! So svojim špeciálnym vyživujúcim zložením a sviežou kvetinovou vôňou premenia každé kúpanie na jedinečný zážitok.

Oddajte sa relaxu, doprajte svojmu telu prírodnú starostlivosť s našimi krásne zabalenými bombami do kúpeľa v limitovanej edícii. Vďaka obsahu rastlinných olejov sa po kúpeli nemusíte ani natierať, Vaša pokožka bude jemná a hydratovaná. 

Balenie je vkusné, vhodné aj ako darček. Sada srdiečok poteší dospelých ale aj tých najmenších. 

Hľadáte vhodný darček na romantický večer? Práve ste ho našli! Príjemná aromaterapeutická vôňa, spoločná kúpeľ a relax so svojou polovičkou. Láska nič iné ani nepotrebuje, len pozornosť a spoločné momenty. 

Má božskú vôňu, bez SLS, tvar srdiečka, 10 ks v balení

Účinné látky : rastlinné oleje

Zloženie INCI: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Olus Oil, Parfum, Aqua, CI 16255

 • Bomba do kúpeľa Plná lásky
 • Bomba do kúpeľa Plná lásky

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore