Roll On Zmes Esenciálnych Olejov - SLEEP
Roll On Zmes Esenciálnych Olejov - SLEEP

Roll On Zmes Esenciálnych Olejov - SLEEP

Doprajte si pokojný spánok so zmesou- Spánok

Agnes + Cat Luxusná Anglická Kozmetika

Nový produkt

na sklade 6 ks

8,00 €vrátane RP a 20% DPH (6,67 € bez DPH)

Roll On Zmes Esenciálnych Olejov - SLEEP

Agnes + Cat Roll On Zmes Esenciálnych Olejov 10ml

Roll on zmesi Agnes a Cat s výhodami esenciálnych olejov sú presne to, čo potrebujete, aby ste si počas dňa na cestách priniesli späť trochu pokoja. 

Tieto malé kompaktné fľaštičky sú špičkou v aromaterapii. Možno ich jednoducho aplikovať počas dňa.

Roll-on zmesi sú vyrobené s precíznou starostlivosťou, s použitím harmonickej zmesi 100% prírodných a esenciálnych olejov. Zriedené jemným nosným olejovým základom, často obohateným o vitamín E. 

Zaisťujú bezpečnú a príjemnú aplikáciu.

Vyberte si z ponuky 6 aromaterapeutických zmesí ako potešenie pre seba alebo ako darček pre vašich blízkych. Každá fľaša je dodávaná s hnedou embosovanou darčekovou krabičkou. 

Pre okamžitý efekt priložte roll on na zápästie alebo spánky, nadýchnite sa a relaxujte! Len na vonkajšie použitie. 

V prípade podráždenia pokožky prestaňte používať.

Doprajte si pokojný spánok so zmesou- Spánok, ktorá je upokojujúcou kombináciou esenciálnych olejov harmančeka, levandule a Neroli. 

 • Jemná bylinková vôňa harmančeka podporuje relaxáciu, zatiaľ čo
 • Upokojujúca vôňa levandule pomáha zmierniť nepokoj.
 • Neroli, odvodené z pomarančových kvetov, dopĺňa zmes svojimi sladkými kvetinovými tónmi, podporuje hlbokú relaxáciu a podporuje pokojný spánok. 

Aplikujte túto zmes pred spaním a nechajte sa jej upokojujúcou esenciou preniesť do pokojnej ríše snov.

Objem: 10ml

Krajina pôvodu: Anglicko

Zliženie: Triticum Vulgare Germ OilTocopherolLavandula Angustifolia OilAnthemis Nobilis OilCitrus Aurantium OilLinalool*Limonene*Geraniol*Farnesol*Coumarin*Cintronellol*. *Naturally occurring in Essential Oils

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore