Zoznam produktov podľa výrobcu: Kvitok

Slovenská prírodná kozmetika

Náš príbeh


Vitajte vo voňavom svete Navie – kozmetiky, ktorú vyrábam z tých najkvalitnejších darov prírody.


Moja vášeň pre kvalitné, jednoduché a účinné produkty, no zároveň prirodzené pre našu pokožku, sa odzrkadľuje v každom jednom výrobku. Kozmetiku som začala vyrábať pre seba a svojich najbližších, a určite nie som výnimkou, keď chcem pre nás tie najkvalitnejšie produkty. Vyhýbam sa nekvalitným surovinám a rovnakú kvalitu odovzdávam aj našim zákazníkom.


Pri výrobe uprednostňujem ingrediencie z darov prírody, ktoré s našou pokožkou spolupracujú. Moja práca však nie je založená na tradičných receptoch z pradávnych vzácnych kníh „starej matere“. Ľudové liečiteľstvo je vyhľadávané čoraz väčšou skupinou ľudí a ja som sa rozhodla prepojiť ho so skutočnými vedeckými poznatkami.


Veda, výskum a klinické štúdie posúvajú ľudstvo stále dopredu. Mojím snom je pomôcť tomuto trendu v oblasti prírodnej kozmetiky. Rozumiem fungovaniu ľudského tela, študujem súvislosti medzi vplyvom konkrétnych chemických zlúčenín na naše zdravie a tieto poznatky pretavujem do tvorby logicky premyslených, no stále prírodných receptúr.


Od tohto postoja sa odzrkadlilo aj moje štúdium – na Lekárskej fakulte a neskôr inžinierske a doktorandské v oblasti chémie. Verím, že len spojením prírodnej liečivej sily a testovaných vedeckých účinkov konkrétnych látok sa dá dosiahnuť obmedzenie škodlivín, ktoré na nás číhajú na každom rohu – v laboratóriu, potravinách, ale i v kozmetike.


Za svoju prácu som bola aj ocenená ako víťazka kategórie ÚSPEŠNÁ ŽIVNOSTNÍČKA 2017, v súťaži Podnikateľka Slovenska 2017 a jedna z 5 víťazov súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2019, kde som navyše získala aj ocenenie časopisu Profit za Najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.


V roku 2019 sa nám podarilo získať ako PRVEJ SLOVENSKEJ RUČNE VYRÁBANEJ KOZMETIKE  medzinárodný certifikát HCS (Humane Cosmetics Standard) – jediný celosvetovo platný certifikát pre kozmetické spoločnosti, ktorých výrobky (vrátane jednotlivých zložiek) nie sú testované na zvieratách. Všetky naše produkty (a tiež suroviny, ktoré v nich používame) spĺňajú prísne kritériá Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého štandardu pre „cruelty free“ kozmetiku.


Na kozmetické problémy sa pozerám komplexne, vývoj receptúr a riešenie týchto problémov konzultujem s dermatológmi z prestížnej slovenskej kliniky. V spolupráci s nimi sa venujem poradenstvu s maximálne osobným prístupom, kde sa snažím zákazníkom nielen nájsť produkty, ktoré sú pre nich vhodné, ale najmä zistiť skutočnú príčinu ich kozmetických nedokonalostí a poradiť so správnou starostlivosťou.


Idea prírodnej kozmetiky spolupracujúcej s naším telom ma úplne pohltila a nadchla i celú moju rodinu. Veľká podpora a zápal pre rovnakú vec nám dovoľuje nazvať Naviu nielen prácou, ale najmä vášňou.


Staňte sa aj vy členom našej zdravej rodiny a objavte silu prírodnej kozmetiky, ktorej vplyv a účinky si vychutnáte na vlastnej koži. Vďaka tomu nám bol od začiatku jasný aj názov našej kozmetiky: Navia – z latinského „SILA PRÍRODY“.


Ing. Martina Dudová, PhD.
zakladateľka kozmetickej značky Kvitok
Úspešná Živnostníčka 2017 (Podnikateľka Slovenska)

Prečo práve Kvitok?


Kozmetiku Kvitok vyrábame z čisto prírodných surovín, a až na kozie mlieko či včelí vosk, ide o suroviny rastlinného pôvodu. Všetky produkty vznikajú v nových väčších priestoroch, ktoré sú obklopené malebnou prírodou Vihorlatských vrchov.


V našej ponuke nájdete vegánske/vegetariánske kozmetické produkty pre komplexnú starostlivosť o pleť, telo či vlasy. Naša kozmetika dokáže pomôcť aj pri špecifických problémoch, ako sú akné, atopický ekzém, suchá pokožka, celulitída či lupiny.


Vyzdvihli sme 6 najdôležitejších bodov, ktoré nás odlišujú od iných značiek. Prečítajte si, prečo by ste si mali vybrať práve nás.Naše produkty už pomohli stovkám spokojných zákazníkov. Pozrite si ich skúsenosti v záložke Referencie alebo priamo pri konkrétnom produkte.


spokojní
zákazníciDbáme na to, aby ste rozumeli zloženiu a presne vedeli, čo kupujete. Preto pri každom popise výrobku uvádzame kompletné zloženie aj so slovenským ekvivalentom jednotlivých surovín.


slovenské
produktyPonúkame viac, než len kozmetiku. Sme tu pre Vás a radi pomôžeme pri výbere alebo poradíme s problémami. Individuálny a zároveň osobný a priateľský prístup si už overilo mnoho našich zákazníkov.


osobný
prístupV Európskej únii platí zákaz testovania kozmetických výrobkov na zvieratách. Všetky naše produkty (a tiež suroviny, ktoré v nich používame) spĺňajú prísne kritériá Cruelty Free International Leaping Bunny programu.


netestované
na zvieratáchPri výrobe našej kozmetiky preferujeme predovšetkým suroviny z darov prírody. Preto v našich produktoch nenájdete zbytočné umelé farbivá, konzervanty, parfumy, či suroviny pochádzajúce zo zvierat.


v harmónii
s prírodouLen človek, ktorý má svoju prácu rád, ju môže robiť kvalitne a dobre. Pre nás NAVIA nie je len práca, je to náš splnený sen a sme na to hrdí.


vyrobené
s láskouViac

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.

Najnovšierecepty

hore