Momentálne nedostupné

Anticellulite telový krém Sara Beauty SPA 500ml
Anticellulite telový krém Sara Beauty SPA 500ml

Anticellulite telový krém Sara Beauty SPA 500ml

Anticelulitídny krém sa odporúča na podporu chudnutia, liečby celulitídy a spevňovania. Obsahuje špeciálny komplex s zvýšenou kongesciou, čím skvalitňuje účinnosť liečby celulitídy. Masážny krém sa dá použiť na rôzne druhy masáže tela a hlbokotepelnú terapiu. Môže byť zmiešaný s anticelulitídnym gélom. Ich používanie sa odporúča pravidelne.

5999056000841

Masážne oleje

Nový produkt

Momentálne nedostupné

15,90 €vrátane RP a 20% DPH (13,25 € bez DPH)

Tento produkt už nie je dostupný

Anticellulite telový krém Sara Beauty SPA 500ml

Anticelulitídny masážny telový krém a gél Sara Beauty Spa sú špeciálne výrobky na ošetrenie pomarančovej kože. Majú vynikajúce účinky proti usadeným tukovým vrstvám a proti celulitíde. Anticelulitídny gél a krém sa odporúča používať ako kúru. Gély na vodnatej báze odporúčame na obaľovanie, bankovanie, ultrazvukové procedúry. 

Mastný krém je vhodný na masáže a hĺbkovú teplú terapiu. Gél a krém sa môžu aj zmiešať. Vďaka zložkám Anticelulitídny gél ošetruje celulitídu jemnejšie, Anticelulitídny krém silnejšie. Anticelulitídny krém odporúčame predovšetkým na profesionálne zoštíhľujúce ošetrenia ako sú hĺbková teplá terapia, obaľovanie fóliou, vákuové alebo anticelulitídne masáže. Anticelulitídny gél neobsahuje komplexy, ktoré spôsobujú silné prekrvenie, preto sa odporúča pri prvých ošetreniach zmiešať krém s gélom v pomere 1:1. Týmto spôsobom sa postupne pripraví telo zákazníka na silnejšie účinky krému. V prípade citlivej pokožky sa naďalej môže používať aj gél namiešaný do krému. Aby bolo ošetrenie účinné, odporúča sa Anticelulitídny gél aj na doplňujúce domáce ošetrenie. V prípade vysokého krvného tlaku a na nohy so žilkami používajte iba Anticelulitídny gél!

HLAVNÉ ÚČINNÉ LÁTKY: 
 • Výťažok z rias podporuje detoxikáciu tela, regeneruje tkanivá a rohová vrstva bude pružnejšia. Má spevňujúce, hydratačné, regeneračné účinky.
 • Jantár oživuje výmenu látok, stimuluje krvný obeh.
 • Ginko stimuluje krvný obeh, posilňuje cievny systém, zvyšuje príjem kyslíka buniek.
 • Výťažok z pagaštanu konského tonizuje pokožku, podporuje cievne zásobenie a zvyšuje krvný obeh. Má priaznivé účinky na krvný obeh vláskových žíl.
 • Pomarančový olej podporuje detoxikáciu tela, čistí krv, stimuluje výmenu látok. Ošetruje suchú, popraskanú a poškodenú pokožku.
 • Škoricový olej je vhodný na otepľovanie pokožky, zvyšovanie krvného obehu. Má hrejivé účinky, zvyšuje teplotu tela. Je vhodný na spevnenie ciev, zlepšuje ich zásobovanie.
 • Výťažok z Arniky rozširuje vláskové žily, spôsobuje nadmerné prekrvenie.
 • Výťažok z nechtíka lekárskeho má regeneračné, osviežujúce, vyhladzovacie a pílingové účinky. Regeneruje bunky, ošetruje pokožku, ktorá bude vďaka nemu hodvábna.
 • Špeciálny komplex vitamínu B, ktorý stimuluje prekrvenie spôsobuje lokálne prekrvenie, zlepšuje krvné zásobovanie tkanív, tým pádom budú kožné bunky viac prekysličené a vyživené. Napomáha rýchlejšiemu odstráneniu toxických látok z tela. Anticelulitídny géll neobsahuje tento komplex!
HLAVNÉ ZLOŽKY:

Extrakt z rias, Ivy, Ginko biloba, Extrakt z pagaštanu konského, Pomarančový olej, Škoricový olej, Arnica, Extrakt z nechtíka lekárskeho, Komplex vitamínu B

Upozornenie! Počas liečby môže spôsobiť začervenanie a pocit tepla približne 30-60 minút. Pred liečebnou procedúrou treba konzultovať s lekárom skôr, ako začnete so starostlivosťou o chudnutie. V prípade varixov a hypertenzie sa používa len anticelulitídny gél! Použitie produktov neodporúčame pred priamym vystavením slnku a opaľovaniu. V prípade vážneho ochorenia, cukrovky typu I, vaskulárnej lézie, respiračných a srdcových problémov, tehotenstva, laktácie a počas menštruácie, horúčky, intenzívnych alergických reakcií! Uchovávajte mimo dosahu detí! Dávajte pozor, aby sa prípravok nedostal do kontaktu s okom!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore