Znížená cena!
-28%
YOGI TEA Women´s Balance - Rovnováha ženy
YOGI TEA Women´s Balance - Rovnováha ženy

YOGI TEA Finest Selection - Výber najlepších

výber najobľúbenejších ajurvédskych nálevov YOGI TEA®

Čaje

Nový produkt

na sklade 1 kus

Bežná cena:5,40 € s DPH

Ušetríte:1,50 €

3,90 €vrátane RP a 20% DPH (3,25 € bez DPH)

YOGI TEA Finest Selection - Výber najlepších

Táto krabička obsahuje výber najobľúbenejších ajurvédskych nálevov YOGI TEA®. Balenie obsahuje tieto druhy po 3 sáčkoch: Classic, Zázvor Citrón, Rovnováha ženy, Matcha Citrón, Sladkého drievka, Turmeric chai, celkom 18 sáčkov. Skvelý spôsob, ako ochutnať viacero druhov nálevov a vybrať si ten, ktorý nás najviac osloví.

Pre čaju všeobecne platí, že ekologický pôvod je u nich veľmi dôležitý. Ide totiž o potravinu, ktorú konzumujeme bez oplachovania, a všetka reziduá pesticídov používaných pri konvenčnom pestovaní tak zostávajú v čaji a môžu prejsť do nálevu.

Príbeh YOGI Tea®: Ajurvéda, starodávny systém vedomého a zdravého života, vznikla v Indii pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Na Západe, kde bola prvýkrát predstavená koncom šesťdesiatych rokov minulého storočia, sa často označuje ako náuka o živote (Ajur = život, veda = veda alebo náuka). V roku 1969 začal na Západe učiť jogu Yogi Bhajan, majster kundalini jogy a inšpiratívne učiteľ ajurvédy a holistického prístupu k životu. So svojimi študentmi zdieľal múdrosť, znalosti zdravého života a prínos vybraných bylín a korenia, zatiaľ čo im podával upokojujúce voňavý korenený čaj, ktorému začali študenti láskyplne hovoriť Yogi Tea (čiže jogínův čaj). Aj dnes môžete nájsť rovnakú inšpiráciu v každej šálke YOGI Tea®. Ľudská bytosť je celkom, pozostávajúcim z tela, mysle a duše. Aby sme rástli, musíme sa vedome stravovať a hýbať tak, aby naše telo prospievalo. Musíme však vyživovať aj našu myseľ a dušu pomocou inšpirácie. Každá šálka YOGI Tea® inšpiruje. Múdri na každej visačke sáčku a inšpirujúce jogovú pozíciou na každej škatuľke Vás pozývame k dodaniu rovnováhy Vašej duši, zatiaľ čo budú Vaše zmysly fascinované lahodným šálkou YOGI Tea®.

HMOTNOSŤ: 18 x 1,8 g

Pôvod: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ

ZLOŽENIE: 

Classic škorica 50%, kardamóm 15%, zázvor 15%, klinčeky, korenie, škoricový olej,

Zázvor Citrón zázvor 43%, sladké drievko, citrónová tráva, korenie, citrónová kôra 4%, mäta pieporná 4%, citrónový olej 3% sušená citrónová šťava 2 %*,

Rovnováha ženy listy maliníka 35 %, sladké drievko, verbena citrónová 13 %, škorica, medovka, zázvor, tymián, kvety levandule, oregano, kardamóm, korenie, klinčeky*,

Matcha Citrónoch ( tencha 43%, sencha 10%, matcha 2%), limetka 9%,

Sladké drievko, citrónová tráva 9%, mäta pieporná, korenie, sušená citrónová šťava 3%, guarana, citrónový olej, verbena citrónová, citrónová kôra, zázvor, 38 %, škorica 32 %, pomarančová kôra 8 %, zázvor 5 %, kardamóm 4 %, pražený koreň čakanky, klinček, pomarančový olej, korenie, výťažok z vanilky*,

Turmeric chai kurkuma 55 %, škorica 14 %, %, kardamóm 3 %, korenie, jablko, fenikel, muškátový oriešok, kakaové šupky, klinčeky. * Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Obsahuje sladké drievko, osoby trpiace vysokým tlakom by sa mali vyhýbať nadmernej konzumácii.

UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV: Výrobok neobsahuje stopy alergénov.

NÁZOV A SKLADOVANIE: Rovnováha ženy, ajurvédska zmes bylín a korenia na nálev. Skladujte v suchu. Poľnohospodárstvo mimo EÚ

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore