Sypaný bylinný čaj Myší chvost 100g
Sypaný bylinný čaj Myší chvost 100g

Sypaný bylinný čaj Lipa 100g

Zmierňuje príznaky chrípky, nádchy, prechladnutia.

Čaje

Nový produkt

na sklade 26 ks

5,30 €vrátane RP a 20% DPH (4,42 € bez DPH)

Sypaný bylinný čaj Lipa 100g

 • Uvoľňuje stres - výťažok z lipy dokáže regulovať nervový systém a pomôcť v boji proti depresii, stresu a nespavosti.
 • Zmierňuje príznaky chrípky, nádchy, prechladnutia. Pomáha tiež prečistiť dýchacie cesty pri zápale priedušiek a astme. Pomocou lipového čaju sa tiež rýchlejšie zbavíte hlienu v hrdle a hrudi.
 • Znižuje krvný tlak - obsahuje antioxidačné látky, ako sú tilirosid, rutín a kyselina chlorogénová, ktoré pomáhajú udržať hladinu krvného tlaku v norme.
 • Zmierňuje bolesť kĺbov a svalov. Pitie lipového čaju sa odporúča ako podporná liečba napríklad pri artritíde.
 • Redukuje problémy s trávením - obsahuje flavonoidy, glykozidy a niektoré esenciálne oleje, ktoré sú schopné poskytnúť úľavu pri ochoreniach žalúdka a čriev a ťažkostiach s trávením.
 • Bojuje proti zápalu - obsahuje silné antioxidanty, ktoré na seba dokážu naviazať voľné radikály, vďaka čomu zmierňuje chronický zápal v tele.
 • Pôsobí diureticky, podporuje potenie a močenie.

 • vonkajšie použitie – nasypte malé množstvo do kúpeľa. Podporuje relax, upokojenie. 
 • vnútorné užívanie – 5g sušených kvetov pridajte do 1L vriacej vody a nechajte 5minút lúhovať. Odporúčaná dávka  2 – 3 šálky denne

Obsah sáčku: 100g

Krajina pôvodu: EU

Fotka je len ilustračná!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore