Cafe Frei Cappuccino Tradizionale
Cafe Frei Cappuccino Tradizionale

Cafe Frei Cappuccino Tradizionale - citrusová chuť Afriky

Táto špeciálna káva sa praží na prípravu cappuccino a na dlhé latte kávy, v ktorých sa ručne a opakovane vybrané plantážne kávy miešajú do jemnej harmónie.

Zrnková káva Cafe Frei

Nový produkt

na sklade 10 ks

5,95 €vrátane RP a 20% DPH (4,96 € bez DPH)

Cafe Frei Cappuccino Tradizionale - citrusová chuť Afriky

Cafe Frei Cappuccino Tradizionale

Taliani sú zvyknutí na rôznorodosť príchutí v káve, a nielen na čistú horkosť. Možno to bude tým, že mali kedysi kolónie po celej Afrike, kde pridávali káve práve spomínanú kyslosť. Zelené kávy sa preto vyberajú, miešajú a následne pražia tak, aby sa v ich cappuccine okrem horkej (amaro) chuti objavila aj chuť citrusov. Navyše, nová móda svetlého praženia prináša do sveta káv harmóniu medzi ovocnou a citrusovou príchuťou.

Ako už názov hovorí – Cappuccino Tradizionale – ide o zmes cappuccina vyrobenú naozaj tradičným talianskym štýlom. „Talianske“ v tomto prípade znamená, že v zmesi sú jedinečným postupom sušené a umyté zrná, ktoré sú svetlo a citrusovo pražené, takže káva ktorú pripravíte a zmiešate s teplým mliekom vytvorí zjednotenie jemnosti a hodvábnosti.

Táto špeciálna káva sa praží na prípravu cappuccino a na dlhé latte kávy, v ktorých sa ručne a opakovane vybrané plantážne kávy miešajú do jemnej harmónie. Náš mixér zmiešal citrusové a ovocné chute kávy. Praží sa dlho a ľahko, aby sa po zmiešaní so sladkým mliekom vytvoril dokonalý pár!

 - svedomití obchod

 - overený zdroj - potvrdený pôvod

 - kaviarenský NA DOMA recept

Odporúčané množstvo na prípravu pohára kávy sú 2 kopcovité čajové lyžičky mletej kávy. 

Zloženie: pražená zrnková káva arabica 98%, aróma 2%. 

Miesto pôvodu: Maďarsko

Pôvod Kávy: Brazília

Informácie o skladovaní: Skladujte na suchom mieste chránenom pred horúcim slnečným žiarením.

Hmotnosť: 125g

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore