Momentálne nedostupné

Skorocelový roztok na dobrú noc
Skorocelový roztok na dobrú noc

Skorocelový sirup na dobrú noc

Na posilnenie imunity a zdravé dýchacie cesty.

Výživové doplnky, vitamíny

Nový produkt

Momentálne nedostupné

8,00 €vrátane RP a 20% DPH (6,67 € bez DPH)

Tento produkt už nie je dostupný

Skorocelový sirup na dobrú noc

MUCOPLANT SKOROCELOVÝ ROZTOK na dobrú noc je výživový doplnok, roztok príjemnej chuti pre deti od 4 rokov a dospelých s kombináciou extraktov zo skorocelu, tymiánu, rumančeka, medovky a vitamínom C na posilnenie imunity a zdravé dýchacie cesty.

Účinok:

 • skorocel a tymián napomáhajú udržať zdravie dýchacieho systému
 • rumanček a medovka prispievajú k dobrému spánku
 • vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému

Doplnok výživy vo forme sirupu MUCOPLANT SKOROCELOVÝ ROZTOK na dobrú noc obsahuje skoroceľ, harmanček, tymián a medovku. Pomáha tlmiť kašeľ počas noci. 

Používanie:

 • užíva sa pred spaním
 • deti od od 4 do 6 rokov - 5 ml
 • deti od 6 rokov - 10 ml
 • dospievajúci a dospelí - 15 ml
 • dávku možno zopakovať pri nočnom prebudení, najviac však 3x za noc
 • nepodávať deťom do 4 rokov

Zloženie: Stabilizátory: sorbitol, maltitolový sirup; voda; skorocelový extrakt 1:1 (4,5 %) (Plantago lanceolata L. folia), tymiánový extrakt 1:5 (0,3%) (Thymus vulgaris L.flores et folia), rumančekový extrakt 1:7 (0,3%) (Chamomilla recutita flores L.); zahusťovadlo: xantánová guma, kyselina L-askorbová (vitamín C ); konzervačná látka: sorban draselný; fenyklová aróma; medovkový extrakt 4,3-5,2:1 (0,05%) (Melissa oficinalis herba L.); maltodextrín. Obsahuje oxid síričitý.

Objem: 250ml

NEOBSAHUJE CUKOR, Je vhodný aj pre diabetikov

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore