Momentálne nedostupné

The Burtley’s French Rose Set na kúpanie
The Burtley’s French Rose Set na kúpanie

The Burtley’s French Rose Set na kúpanie

Burtley's bol navrhnutý tak, aby ľuďom s veľkým srdcom a malým časovým priestorom poskytol jednoduchú ale dokonalú možnosť na starostlivosť o seba.

Nový produkt

Momentálne nedostupné

8,90 €vrátane RP a 20% DPH (7,42 € bez DPH)

Tento produkt už nie je dostupný

The Burtley’s French Rose Set na kúpanie

Burtley's bol navrhnutý tak, aby ľuďom s veľkým srdcom a malým časovým priestorom poskytol jednoduchú ale dokonalú možnosť na starostlivosť o seba. Doprajte sebe a svojim priateľom, rodine a kolegom premyslene zostavenú kúpeľňovú súpravu, ktorá vonia ako sen.

Začínalo to hrejivým pocitom nájsť dokonalé riešenie na pozdvihnutie nálady, ktorá zostane s nami keď vyjdeme z nášho domáceho kúpeľa do bežného dňa  nabití energiou, pripravení na ďalšie úlohy.

Urobiť si čas pre seba nemusí byť vždy veľký výlet alebo wellness víkend (aj keď si myslíme, že aj tie sú úžasné). Niekedy je to len jedna sladká hodina, ktorú si odhryznete uprostred týždňa.

Veríme v kúzlo chvíľky pre seba a v radosť z toho, že ju môžete zdieľať s ostatnými ako dar.

Na to boli produkty Burtleyś vyrobené.

Kúpeľové a telové produkty Burtley's sú šetrné k vám a šetrné k planéte. Každá sada obsahuje produkty obohatené o olivový olej, bambucké maslo a prírodné peelingy - a sú 100% bez parabénov, sulfátov a ftalátov.

VEGAN - V Burtley's pevne veríme, že kozmetické produkty by nemali obsahovať žiadne zložky získané od našich blížnych. Každý produkt je 100% vegánsky.

SLS/SLES FREE - Ingrediencie SLS/SLES odstraňujú z pokožky prírodné oleje, čo môže viesť k podráždeniu, suchosti a alergickým reakciám. Držte sa sprchových súprav bez SLS a zachovajte si zdravý lesk.

PARABEN FREE - Vaše zdravie a pohoda je našou prioritou číslo jedna. Žiadny z našich produktov neobsahuje potenciálne škodlivé parabény alebo podobné konzervačné látky.

BEZ KRUTOSTI - Pri výrobe týchto kúpeľňových súprav sa nezranili žiadni chlpatí priatelia! Naše produkty sú čisté, vyrobené bez testovania na zvieratách.

MICROPLASTIC FREE - Naše produkty sú úplne bez akýchkoľvek znečisťujúcich mikro- alebo nanoplastov – každý peeling je vyrobený z prírodných zložiek na báze celulózy, takže svoju pokožku môžete omladiť bez pocitu viny

The Burtley’s French Rose Set na kúpanie

Pôvabný nádych ruže sa stretáva so štedrou dávkou starostlivosti o seba. Rozžiarte svoj deň s touto nie príliš tajnou sadou hravých francúzskych ružových kúpeľových a telových produktov.

Obsah balenia:

Sprchový gél s ružovou vôňou 100ml
Telové mlieko s ružovou vôňou 60ml
Telové maslo s ružovou vôňou 50ml
Soľ do kúpeľa s ružovou vôňou 50g
Špongia na rozmaznávanie tela 1db

Krajina pôvodu: USA , New York

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore