Mysore Santálové mydlo 75g
Mysore Santálové mydlo 75g

Mysore Santálové mydlo 75g

Mysore Sandal Soap je mydlo prémiovej kategórie vyrobené z rastlinných olejov. Olej zo santalového dreva je dar prírody. Udržujte svoju pokožku žiarivú, jemnú, navždy mladú a krásnu.

Nový produkt

na sklade 30 ks

3,00 €vrátane RP a 20% DPH (2,50 € bez DPH)

Mysore Santálové mydlo 75g

Mysore Santalové mydlo má ako hlavnú zložku santalové drevo. Olej zo santalového dreva sa odporúča v starovekých ajurvédskych textoch na starostlivosť o pleť a má vynikajúce antiseptické vlastnosti a tiež upokojuje svrbenie, sčervenanie a kožné vyrážky.

Olej zo santalového dreva je dar prírody. Udržujte svoju pokožku žiarivú, jemnú, navždy mladú a krásnu.

Mysore Sandal Soap je mydlo prémiovej kategórie vyrobené z rastlinných olejov. Mydlo má 80% TFM, čo je najvyšší možný pre akékoľvek mydlo.

Jedinečnosť mydla spočíva v tom, že obsahuje vôňu zmiešanú z prírodného oleja zo santalového dreva a ďalších esenciálnych olejov, ako je klinčekový olej, pačuli, vetiver, pomaranč atď., ktorých jedinečné výhody užívateľ pociťuje. Mydlo obsahuje tiež zvlhčujúce a zmäkčujúce látky ako glycerín a lanolín, ktoré zaisťujú vlhkosť pokožky po kúpeli.

Mysore santalové mydlo s čistým olejom zo santalového dreva a rastlinnými prísadami je dôveryhodná pomôcka na čistenie pleti, ktorá upokojuje svrbenie, sčervenanie a kožné vyrážky a vyživuje pokožku.

 • Staroveké ajurvédske zloženie
 • Napustené čistým olejom zo santalového dreva.
 • Upokojuje svrbenie, vyživuje pokožku.
 • Bez agresívnych chemikálií
 • Vhodné na každodenné použitie     


Zdravotné výhody čistiaceho mydla zo santalového dreva

 • Zosvetľuje pleť
 • Exfoliuje pokožku
 • Spevňuje ochabnutú pokožku
 • Prírodné antiseptikum
 • Ošetruje suchú pokožku
 • Prírodne hydratuje
 • Upokojuje  svrbenie, sčervenanie, vyživuje pokožku.
 • Znižuje riziko kožných ochorení, vrátane rakoviny kože

História

Mysore Sandal Soap je značka mydla vyrábaná spoločnosťou Karnataka Soaps and Detergents Limited (KSDL), spoločnosťou vlastnenou vládou Karnataky v Indii. Toto mydlo sa vyrába od roku 1916, keď Nalvadi Krishnaraja Wodeyar, kráľ Mysore, založil vládnu továreň na mydlo v Bangalore. Hlavnou motiváciou pre založenie továrne boli nadmerné zásoby santalového dreva, ktoré malo kráľovstvo Mysore a ktoré nebolo možné vyvážať do Európy z dôvodu prvej svetovej vojny. V roku 1980 bola KSDL začlenená ako spoločnosť zlúčením vládnej továrne na mydlo s továrňami na výrobu sandálového oleja v Shimoge a Mysore. Mysore Sandal Soap je jediné mydlo na svete vyrobené zo 100% čistého oleja zo santalového dreva. KSDL vlastní na Mysore santál štítok s geografickým označením (GI), ktorý jej dáva práva duševného vlastníctva na používanie názvu značky, na zabezpečenie kvality a tiež na zabránenie pirátstvu a neoprávnenému použitiu inými výrobcami.

Balenie: 75g

Krajina pôvodu: India

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore