Olivové mydlo GLORY z Mŕtveho mora 120g
Olivové mydlo GLORY z Mŕtveho mora 120g

Mydlo GLORY z Mŕtveho mora s Aloe Vera 120g

Olivové mydlo Glory obsahuje okrem extra panenského olivového oleja aj kokosový olej a soľ z mŕtveho mora.

Nový produkt

na sklade 19 ks

3,50 €vrátane RP a 20% DPH (2,92 € bez DPH)

Mydlo GLORY z Mŕtveho mora s Aloe Vera 120g

GLORY Dead Sea Aloe Vera soap

O aloe vera je známe, že má nespočetné množstvo blahodarných účinkov, ktoré sa oddávna využívajú v kozmetike. Aloe vera čistí a regeneruje namáhanú pokožku, pôsobí protizápalovo dezinfikuje pokožku, čím podporuje aj hojenie povrchových rán. Mydlo Glory z mŕtveho mora s aloe vera  obsahuje kokosový olej a soľ z mŕtveho mora. Je vhodné pre všetky druhy pleti.

Jedinečnú liečivú silu Mŕtveho mora poznali už v staroveku a o získanie Jordánskeho územia sa niekoľkokrát viedli boje. S využitím regeneračného a skrášľujúceho účinku prostredia si vtedajší panovníci postavili na jeho brehu palác. Túto zvláštnu krajinu navštevujú státisíce ľudí, ktorí sa chcú liečiť a skrášľovať. Tento prírodný poklad sveta obsahuje dvadsaťpäť druhov minerálov a stopových prvkov, no je známy svojou mimoriadne vysokou koncentráciou soli. V ostatných moriach sa táto hodnota pohybuje okolo 3 %, v Mŕtvom mori je to viac ako 30 %. Soľ a bahno tu prospievajú pri rôznych ochoreniach kĺbov, reumatických a nervových ochoreniach a sú vhodné na liečbu rôznych dermatologických problémov, ako sú plesne, psoriáza, akné a ekzémy. S mydlami Glory Dead Sea prinášame do domácností jedinečný pocit, ktorý nám tento zázrak prírody dáva. Produkty sú vyvinuté a zdokonaľované pomocou renomovaných dermatológov.

Zloženie:  Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Maris Salt 

Krajina pôvodu: Jordánsko

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Len na vonkajšie použitie!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore