Yamuna Levanduľový rastlinný masážny olej
Yamuna Levanduľový rastlinný masážny olej

Yamuna Levanduľový rastlinný masážny olej

Masážne oleje

Nový produkt

na sklade 8 ks

6,40 €vrátane RP a 20% DPH (5,33 € bez DPH)

Yamuna Levanduľový rastlinný masážny olej

Yamuna Levanduľový rastlinný masážny olej ​ponúka po dlhom, namáhavom a stresujúcom dni príjemne upokojujúcu masáž s vôňou levandule, ktorá okrem relaxácie aj jemne povzbudí vďaka levanduľovému oleju.

Yamuna rastlinné masážne oleje sú vyrobené z kvalitných prírodných olejov, bez použitia syntetických a chemických látok a umelých farbív. Masážne oleje obsahujú vzácne rastlinné zložky, ktoré zvyšujú účinky masáže, hydratujú a zvláčňujú pokožku.

Neobsahujú parabény, parafíny a ani umelé farbivá.

2 spôsoby ako ste masážny olej ešte určite nikdy nepoužili

Ak počujete pojem “masážny olej”, z jeho pomenovania jednoznačne vyplýva spôsob používania. Bylinné zložky v Yamuna masážnych olejoch vyživujú a zjemňujú pokožku, pričom ich príjemná vôňa priaznivo pôsobí aj na nervový systém. Po masáži sa budete cítiť fantasticky, plný energie, svieži od hlavy až po päty.
Viete, že ako ešte môžete používať Yamuna masážne oleje? 

1. Používajte ako olej do kúpeľa
Nalejte 1 polievkovú lyžicu oleja do vane s teplou vodou. Teplá voda uvoľňuje póry a uľahčuje priestupnosť mierne roztopeného oleja ľahko sa dostať do pokožky. Po kúpeli budete cítiť, že vaša pokožka je oveľa jemnejšia a hydratovanejšia. Ak nemáte veľmi suchú pokožku, nebudete potrebovať ani telové mlieko.
K relaxácii odporúčame medovkový alebo levanduľový masážny olej, ak sa potrebujete osviežiť, zvoľte masážny olej Sport alebo s granátovým jablkom.

 2. Používajte ako telové mlieko
Nemáte radi hutné, ťažko vstrebateľné telové mlieka, ktoré sa často ťažko rozotierajú? Potom začnite používať masážne oleje. Nakvapkajte trochu oleja do dlane a rozotrite po pokožke. Rastlinný olej sa veľmi ľahko vstrebe a zanecháva príjemný hodvábny pocit a jemnú vôňu, ktorá dlhú dobu zostáva na pokožke.

Ak máte citlivú pokožku, tak si vyberte masážny olej s aloe vera, a ak chcete voňavú výživu pre pre svoju pokožku, odporúčame masážny olej s olejom z hroznových jadierok.

Objem: 250ml

Na vonkajšie použitie!
Dávajte pozor, aby sa vám olej nedostal do očí alebo úst.
V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody.
Používajte len na čistú, nepoškodenú pokožku!  Držte mimo dosahu detí!
Skladujte na suchom, chladnom a chránenom mieste!

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore