Momentálne nedostupné

Anticellulite telový gél Sara Beauty SPA 500ml
Anticellulite telový gél Sara Beauty SPA 500ml

Anticellulite telový gél Sara Beauty SPA 500ml

Profesionálne - Prírodne

5999056002326

Masážne oleje

Nový produkt

Momentálne nedostupné

15,90 €vrátane RP a 20% DPH (13,25 € bez DPH)

Tento produkt už nie je dostupný

Anticellulite telový gél Sara Beauty SPA 500ml

Anticellulite Gél a Krém

 

Špeciálne výrobky na ošetrenie „pomarančovej kože“. Majú vynikajúce účinky proti usadeným tukovým vrstvám a proti celulitíde. Odporúča sa ich používať ako kúru. Gély na vodnatej báze odporúčame na obaľovanie, bankovanie, ultrazvukové procedúry. Mastný krém je zase vhodný na masáže a hĺbkovú teplú terapiu. Gél a krém sa môžu aj zmiešať. Kvôli zložkám Anticellulite gél ošetruje celulitídu jemnejšie, Anticellulite krém silnejšie. Anticellulite krém odporúčame predovšetkým na profesionálne zoštíhľujúce ošetrenia (hĺbková teplá terapia, obaľovanie fóliou, vákuové, alebo anticelulitídne masáže). Anticellulite gél neobsahuje komplexy, ktoré spôsobujú silné prekrvenie, preto sa odporúča pri prvých ošetreniach  zmiešať krém s gélom v pomere 50:50%. Takto môžeme postupne pripraviť telo zákazníka na silnejšie účinky krému. V prípade citlivej pokožky sa naďalej môže používaj aj gél namiešaný do krému. Aby bolo ošetrenie účinné, odporúča sa Anticellulite gél aj na doplňujúce domáce ošetrenie. V prípade vysokého krvného tlaku a na nohy so žilkami používajte IBA Anticellulite gél!

Hlavné účinné látky a ich účinky:

 • Výťažok z Rias: podporuje detoxikáciu tela, regeneruje tkanivá, rohová vrstva bude pružnejšia. Má spevňujúce, hydratačné, regeneračné účinky.
 • Jantár: oživuje výmenu látok, stimuluje krvný obeh.
 • Ginko: stimuluje krvný obeh, posilňuje cievny systém, zvyšuje príjem kyslíka buniek.
 • Výťažok z pagaštanu konského: tonizuje pokožku, podporuje cievne zásobenie, zvyšuje krvný obeh. Má priaznivé účinky na krvný obeh vláskových žíl.
 • Pomarančový olej: podporuje detoxikáciu tela, čistí krv, stimuluje výmenu látok. Ošetruje suchú, popraskanú, poškodenú pokožku.
 • Škoricový olej: je vhodný na otepľovanie pokožky, zvyšovanie krvného obehu. Má hrejivé účinky, zvyšuje teplotu tela. Je vhodný na spevnenie ciev, zlepšuje ich zásobovanie.
 • Výťažok z Arniky: rozširuje vláskové žily, spôsobuje nadmerné prekrvenie.
 • Výťažok z nechtíka lekárskeho: má regeneračné, osviežujúce, vyhladzovacie a pílingové účinky. Regeneruje bunky, ošetruje pokožku, ktorá bude vďaka nemu hodvábna.
 • Špeciálny komplex vitamínu B, ktorý stimuluje prekrvenie: spôsobuje lokálne prekrvenie, zlepšuje krvné zásobovanie tkanív, tým pádom budú kožné bunky viac prekysličené a vyživené. Napomáha rýchlejšiemu odstráneniu toxických látok z tela. Anticellulite Gel neobsahuje tento komplex!

 

Upozornenie!Používanie produktov môže u ľudí s citlivou pokožkou spôsobiť sčervenanie pokožky a zvýšený pocit tepla (30-60minút). Počas užívaní liekov konzultujte so svojím lekárom ešte predtým, ako začnete s ošetrujúcou kúrou. V prípade vysokého krvného tlaku a na nohy so žilkami použite iba Anticellulite gél! Výrobky nepoužívajte pred slnením a používaním solária, v prípade ťažkej choroby, diabetes I., v prípade srdcových, dýchacích ťažkostí, obehových porúch, počas tehotenstva, kojenia a menštruácie, keď máte horúčku, a v prípade silných alergických reakcií! Uchovávajte mimo dosahu detí! Dbajte na to, aby sa výrobky nedostali do kontaktu s očami!

Cellulite program so Sara Beauty Spa

 

THERMICKÉ OŠETRENIE – TEPELNÉ OŠETRENIE

Cieľom cellulite terapie je odbúravanie tuku a stimulovanie zásobovania krvou na problematických častiach tela. Jedným z dôvodov vytvorenia celulitídy je rôzne zásobovanie jednotlivých časti tela krvou. Organizmus sa zbaví tukov vždy na miestach, ktoré sú viac dostupné. Čím je krvný obeh lepší, tým ľahšie sa odnášajú zvyšky z daných partií. Treba teda zvyšovať krvný obeh na problematických miestach, aby došlo k odbúravaniu tuku. Pokožka tých, ktorí majú náklonnosť k celulitíde, je na problematických miestach ako sú stehná, zadok, boky a ramená väčšinou studená, kým pokožka na iných častí tela je tepla. Čím viac je pokožka na danej časti tela studená, tým je zásobovanie krvou pomalšia, a tým rýchlejšie sa vytvorí  pomarančová koža na týchto miestach. Výrobky na formovanie tela od Sara Beauty Spa sú veľmi populárne práve vďaka termickému (hrejúcemu) účinku. Tento účinok sa môže zvyšovať masážou, tepelnou terapiou, obaľovaním, alebo ich kombináciou.

 

K AKÝM PROCEDÚRAM SÚ VÝROBKY NA FORMOVANIE TELA OD SARA BEAUTY SPA ODPORÚČANÉ?:

 • Hĺbková tepelná terapia – odporúča sa používať mastné masážne krémy. Vďaka teplu vniknú hlbšie do pokožky a tam vynaložia svoje blahodarné účinky.
 • Masáže ( formovanie tela, odbúravanie tuku, lymfo masáž) – odporúča sa každý krém a olej na formovanie tela. Po masáži odporúčame hĺbkovú tepelnú terapiu, alebo obaľovanie s použitím gélu.
 • Banovanie a vákuová masáž – môže sa používať každý krém, olej alebo gél. Odporúča sa na ošetrenie celulitídy, na vyhladenie pokožky po tehotenstve (priaznivé účinky proti striám), na spevnenie voľných spojivových tkanív, na regeneráciu unavenej pokožky.
 • Obaľovanie – body wrapping ošetrenie od Sara Beauty Spa spočíva v kombinácii tepelnej terapie, aromaterapie a kompresnom obaľovaní. Pomocou gélov na vodnatej baze sa zvyšuje teplota pokožky, zlepšuje sa zásobovanie tukových tkanív krvou, zrýchli sa výmena látok, spojové tkanivá budú pružnejšie. Telo sa zbaví aj nadbytočnej vody. Pacient môže oddychovať v „obale“ 30-40 minút.
 • Ultrazvuk – vynikajúce účinky môžete dosiahnuť používaním gélov na formovanie tela. Zvyšuje výmenu látok buniek a lymfotický prietok.
 • Hypoxi training – pred začatím tréningu sa môžu natrieť problematické časti tela gélom. Na to sa môže obliecť špeciálne oblečenie.
 • Po použití infra sauny sa odporúča vmasírovať do pokožky krém na formovanie tela.
 • Po vlnitej masáže sa odporúča vmasírovať do pokožky krém na formovanie tela.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore