ODVAHA - Ezoterická Magická Sviečka - Červená - Koreňová Čakra 1ks
ODVAHA - Ezoterická Magická Sviečka - Červená - Koreňová Čakra 1ks

HOJNOSŤ - Ezoterická Magická Sviečka - Zelená - Srdcová Čakra 1ks

HOJNOSŤ

Ezoterické sviečky

Nový produkt

na sklade 15 ks

0,50 €vrátane RP a 20% DPH (0,42 € bez DPH)

HOJNOSŤ - Ezoterická Magická Sviečka - Zelená - Srdcová Čakra 1ks

HOJNOSŤ - Ezoterická Magická Sviečka - Zelená - Srdcová Čakra 1ks

Manifest Ezoterické Magické Sviečky!

 • Každá sviečka v tomto mystickom sortimente bola vytvorená tak, aby využila silu zámeru a viedla na ceste sebaobjavovania, transformácie a transcendencie.
 • V dnešnom uponáhľanom svete popularita prejavov prudko stúpa ako nikdy predtým.
 • Ľudia hľadajú hlbšie spojenie so sebou samým a vesmírom, uvedomujúc si hlboký vplyv sústredeného zámeru na ich životy. Manifestácia prostredníctvom sviečok sa stala formou umenia, spôsobom, ako dať každodenným rituálom zmysel a zmysel.
 • Používaním magických sviečok Manifest máte mocný nástroj na prejavenie svojich túžob a pozdvihnutie svojej duchovnej cesty.
 • Tieto sviečky sú nielen krásne spracované, ale sú tiež naplnené zámerom, vďaka čomu sú ideálne na meditáciu, duchovné praktiky alebo jednoducho na vytvorenie atmosféry pokoja a transformácie.
 • Sviečky sú celofarebné (farebná je celá sviečka, nie len vonkajšia strana)

Neparfumované

Každý odkaz týchto magických sviečok zodpovedá čakre alebo ezoterickej sile, stačí len zapáliť sviečku, aby sa táto energia uvoľnila. 

Tieto ezoterické sviečky možno použiť ako sprievod pri meditácii, joge, ale aj pri duchovných rituáloch. 

Sviečky sú celofarebné (farebná je celá sviečka, nie len vonkajšia strana)

Doba horenia 90 minút. 

Rozmer: 

Sviečka: výška 12 cm, priemer 1,2 cm 

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Najnovšierecepty

hore