Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo
Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo
 • Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo
 • Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo

Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo

Prírodné ručne vyrobené mydlo pre mastnú a problematickú pleť 

Almarasoap

AlmaraSoap

Nový produkt

na sklade 2 ks

6,00 €vrátane RP a 20% DPH (5,00 € bez DPH)

Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo

Black as my Soul

Prírodné ručne vyrobené mydlo pre mastnú a problematickú pleť 

Čierne mydlo je veľký hit posledných rokov, a právom!

Možno niekomu čierna farba príde nepríťažlivá, iní sa zase bojí toho, že čierne uhlie špiní. Omyl! Naopak čierne uhlie je bezchybný prírodný čistiaci prostriedok, ideálny pre mastnú, skôr mladšiu pleť, ktorú trápia upchaté póry a vyrážky. Pri umývaní vôbec nefarbí! Uhlie, ktoré používame, je vyrobené tradičnou japonskou metódou z bambusu. Bambus sa zberá vo veku 5 rokov a spaľuje sa v peci pri teplotách nad 1000 ° C, nasleduje drvenie, aby sa získal jemný prášok.

Báza mydla je rovnaká ako u Lemon Tea Tree, je teda účinne čistiace, pritom pokožku nadmerne nevysušuje. Účinky sú navyše znásobené obsahom čistiacej 100% esencie z rozmarínu, vďaka ktorej mydlo nádherne vonia. Je jemnejšie a nie tak "ostré" ako Lemon Tea Tree, takže ho odporúčame pre citlivejších jedincov :)

Obsahuje vysoký podiel rastlinných olejov tej najvyššej kvality, ktoré sú starostlivo namiešané tak, aby nespôsobovali upchávanie pórov a zároveň pokožku vyživovali.

VHODNÉ AJ NA VLASY (mastná pokožka)

Hmotnosť: 90 g + - 5 g

Zloženie: voda, kokosový olej, palmový olej (RSPO), olivový olej, slnečnicový olej LZS, hroznový olej LZS, 100% esenciálny olej rozmarín, aktívne uhlie rastlinného pôvodu

 • Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo
 • Black as my Soul - Almarasoap prírodné mydlo

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku účtujeme 1 EUR poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme skontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 4,00 € | nad 60 € bez DPH zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek. Cena prepravy pri zásielke nad 30kg bude upresnená v priebehu objednávky, popr. neskôr telefonicky alebo e-mailom.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Najnovšierecepty

hore